HABERLER


Ağaç sanayi makineleri Türkiye’nden artık Rusya’ya geldi!

2006 yılından itibaren AHISKALI DIŞ TİCARET ve İNŞ.LTD. ŞTİ Rusyada ticaret programına başlıyor. Ağaç sanayi makineleri, mobilya ve laminat parke üretim makinesi ekipman sektöründe ürünlerin miktarını arttırarak karını arttırmak isteyen herkesi ortaklığa davet ediyoruz. AHISKALI DIŞ TİCARET VE İNŞAAT çok iyi temin ve ödeme şartları sunuyor.
Bize
+90 (262) 644-79-92/93 telefondan veya e-mail yolu ile ulaşabilirsiniz. AHISKALI DIŞ TİCARET VE İNŞAAT Genel Müdür HALİL ASLAN.
halilaslan@ahiskali.com.tr


AHISKALI DIŞ TİCARET VE İNŞAAT, İstanbul deposundan iyi şartlarda kereste ve tomruk (cam, köknar, çam ağacı) satışını yapmaktadır.

Devamını oku...


AHISKALI DIŞ TİCARET VE İNŞAAT’nin sitesine Hoş Geldiniz. Şirketimizin ana amacı ağaç sanayi sektöründe Rusya ve Türkiye arasındaki ticari ilişkileri geliştirmektir.
AHISKALI DIŞ TİCARET VE İNŞAAT 2002 yılında kurulmuş olup Rusya’dan yüksek kaliteli ağaç ve kereste ihracatını yapmaktadır. 2003 yılında da Türkiye’den Rusya’ya güvenli, ucuz ve rus şirketlerinin ihtiyaçlarına tamamen uygun, ağaç işleme makineları ihracat branşında çalışmaya başlamıştır. 2003-2004 yıllarında 3 milyon dollarlık kazancımız bu kararın doğruluğunu kanıtlamaktadır.
AHISKALI DIŞ TİCARET VE İNŞAAT, Avrupa’nın 10 lider şirketlerin arasında yer alan AKKUŞLAR ve ÜSTÜNKAPI, (ağaç işleme makineları), BİLGİ TRAFO (taşlama makineları), ATRİA ve ORENT (kurutma dolapları), gibi şirketlerin temsilciliğini yapmaktadır.
Makinelarımız hem büyük ağaç fabrikalarında ,hem de küçük ağaç işleme atölyelerinde başarılı olarak kullanılmaktadır.
AHISKALI DIŞ TİCARET VE İNŞAAT, her türlü ihtiyaçları karşılayacak şekilde ve istenilen miktarlarda imalatı sağlayabilecek uygun makineları temin ediyor. Ayrıca, AHISKALI DIŞ TİCARET VE İNŞAAT, «anahtar teslimi» şartlarında hem bağımsız ünitelerin, hem de büyük ağaç fabrikalarında üretim makine gruplarının teminini ve montajını yapmaktadır.
Ayrıca, şirketimizin uzmanları AHISKALI DIŞ TİCARET VE İNŞAAT’nden alınan makinelarının mevcut makine gruplarına bağlantılarını yaparlar. Bu da müşterimizin üretim hızını ve kalitesini arttırır ve makine alımında gereksiz masraflardan kurtarır.
AHISKALI DIŞ TİCARET VE İNŞAAT, müşterilerimizin istenilen personellerine gerekli olan eğitimin verilmesi ve makineların garanti ve garanti sonrası bakımını yapmaktadır.
2003 yılından itibaren AHISKALI DIŞ TİCARET VE İNŞAAT’NİN, ürettiği makinelar «TehArsenal» şirketi tarafından satılmaktadır. Rusya’da uygun fiyatlı ve kaliteli ağaç işleme makineların yüksek talebini göz önüne alarak istikrarlı ve karşılıklı çıkarları koruyan uzun süreli ticari ilişkileri geliştirmek amacı ile AHISKALI DIŞ TİCARET VE İNŞAAT Rusya’da temsilcilik programı geliştirmektedir.

AHISKALI DIŞ TİCARET VE İNŞAAT ekipmanları yeni fırsatları gerçekleştirmektedir.
 

   YENILIK

Kapak kereste kesme makinesi HYM-400

Güvenli ve yüksek üretim gücüne sahip 4 testereli makine, 8 mm’e kadar kalınlığında keresteyi keser...

Devamını oku...


LAMİNAT PARKE ÜRETİM HATTI

Lamine levhaların kesiminden – hazır parke bloklarının paketlemesine kadar ful devre...

Devamını oku...


Ana sayfa | Makine Kataloğu | Keresteler | Hizmet | İletişim

AHISKALI DIŞ TİCARET© 2006 All rights Reserved